0 Comments

Pierwszą osobą, która podjęła się prowadzenia własnego kanału tematycznego jest moderator naszego serwera – Judaszko. Prowadzi on panel tematyczny o sportach walki, których sam jest fanem.

Na serwerze Discord XTalk.pl postowane będą nowiny ze świata MMA i nie tylko. Organizowane będą spotkania oraz eventy zrzeszające fanów tych dyscyplin sportu. Pierwszy takowy event odbędzie się 22 czerwca, z okazji startującej gali FAME MMA 4. po więcej informacji zapraszamy na nasz serwer Discord, gdzie podane są szczegóły. Prowadzący jest jak sam mówi – doświadczony w tej dziedzinie i postara się on tworzyć jak najlepsze artykuły dla czytelników.

“Chciałbym, aby nasz serwer Discord, w którego tworzeniu uczestniczę stał na jak najwyższym poziomie. Wiem, że wiele osób interesuje się tematyką, którą reprezentuję czyli sportami walki. Postaram się, aby informacje były rzetelne oraz interesujące. Mam zamiar organizować swego rodzaju eventy dla fanów prowadzonego przeze mnie tematu, a najbliższy odbędzie się już w czerwcu. Dziękuje i kłaniam się nisko, aż po same kule. ”

Mówi Judaszko – moderator serwera i prowadzący panelu o sportach walki.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych: https://discord.gg/qnVm768

Author

administracja@xtalk.pl